Конспект НОД по физической культуре в средней группеЦель:Формировать г перевод - Конспект НОД по физической культуре в средней группеЦель:Формировать г украинский как сказать

Конспект НОД по физической культуре

Конспект НОД по физической культуре в средней группе

Цель:

Формировать гармоничные отношения между детьми и родителями; приобщение их к здоровому образу жизни.

Задачи:

• создание у детей и родителей положительных эмоций от совместного мероприятия;

• пропаганда здорового образа жизни, приобщение семьи к физкультуре и спорту;

• познакомить родителей с организацией двигательной деятельности детей в ДОУ;

• развивать у детей и взрослых выносливость, мышечную силу, ловкость;

• упражнять детей в выполнении движений с мячом: отбивать мяч о пол, подбрасывать и ловить его, прокатывать мяч по ограниченной площади;

• учить метанию мяча двумя руками от груди, прокатыванию мяча.

Материал и оборудование:

• письмо с приглашением в страну «Весёлых мячиков»;

• мячи по количеству детей;

• дуга, скамейка; бревно.

Предварительная работа.

• объявление родителям дату проведения мероприятия.

Ход мероприятия:

Вводная часть:

Детям в группу приходит письмо,

в котором, находится приглашение в страну «Весёлых мячиков».

Воспитатель: В страну «Весёлых мячиков» мы отправимся на веселом поезде. Занимайте скорее места, мы отправляемся.

Дети под музыку паровозиком «въезжают» в зал.

Воспитатель:

Вагончики, вагончики

По рельсам тарахтят.

Везут в страну «весёлых мячиков»

Компанию ребят!

Ну, вот мы и приехали. Тише! Я слышу, за дверью еще едет поезд. Наш был маленький, а этот — большой! Смотрите, ребята, это же ваши родители.

Родители паровозиком «въезжают» под веселую музыку.

Родители встают рядом с детьми.

Воспитатель:

Кажется, все приехали в страну «Весёлых мячиков», значит, можно продолжить наше путешествие.

Ходьба обычным шагом в 2 колонны (6 секунд) .

Ходьба на носках, руки за голову (6 секунд) .

Ходьба обычным шагом (6 секунд) .

Ходьба на пятках, руки на поясе (6 секунд) .

Ходьба обычным шагом (6 секунд) .

Прыжки на двух ногах с продвижением вперед (8—10 секунд) .

Медленный бег (1 минута) .

Дыхательные упражнения в движении: вдох — руки вверх; выдох — руки вниз (4—6 раз) .

Основная часть

Воспитатель рассказывает детям и родителям сочиненную им сказку:

«Жили-были в плетеной корзине-домике большие мячи и маленькие мячики. Заспорили они, кто из них лучше, кто выше прыгает, дальше катится, у кого одежда ярче. Самый большой мяч, красного цвета со звездочками, заважничал и сказал, что он лучше всех. Тот, поменьше, синего цвета с желтыми полосками, заявил, что может очень высоко прыгнуть. А зеленый, маленький и юркий мячик похвастался: «Я так далеко и быстро укачусь, что даже дети меня не догонят! » Спорили они, спорили и доспорились до того, что корзина перевернулась. Посыпались мячи из корзины и укатились кто куда. Лежат они в одиночку и думают: «Если бы ребята помогли нам вернуться в наш домик, мы бы помирились и стали жить дружно».

Какие же непослушные, задиристые и хвастливые эти мячи! Давайте посмотрим, что они умеют делать.

Дети берут мячи и встают парам с родителями,

лицом друг к другу, в шахматном порядке.

Общеразвивающие упражнения с мячом

Родители выполняют упражнения вместе с детьми, следят за правильностью выполнения, оказывают им помощь.

1. «Мяч вверх»

Исходное положение: ноги на ширине плеч, мяч в руках ребёнка и родителя внизу; 1, 3 – мяч поднять вверх, 2, 4 – вернуться в и. п. (5 раз.)

2. «Ты мне, я тебе»

Исходное положение: ноги на ширине плеч, мяч в руках ребёнка и родителя внизу; 1, 3 – ребёнок прижимает мяч к груди; 2, 4 – взрослый прижимает мяч к груди. (5 раз.)

3. «Вверх, вниз»

Исходное положение: ноги на ширине плеч, мячик в руках ребёнка и родителя перед грудью; 1, 3- наклон вперёд коснуться мячиком пола; 2, 4- вернутся в исходное положение. (5 раз.)

4. «Прокати мяч»

Исходное положение: сидя на полу, ноги раздвинуты, ступни ног соединены; обеими руками отталкивать мяч друг другу. (5 раз.)

5. «Прыжки»

Исходное положение: мяч положить на пол между ребёнком и родителем; ноги вместе, руки на поясе. 8-10 подпрыгиваний на месте, чередование с ходьбой. (4 раза.)

Основные движения

(родители выполняют вместе с детьми) .

1. Бросание мяча друг другу и ловля его двумя руками (10—15 раз) .

2. Игровое упражнение «Прокатывание мяча по дорожке».

Прокатывание мяча двумя руками по гимнастической скамейке, по бревну.

Ходьба обычным шагом (6 секунд) .

3. Игровое упражнение «Найди домик для мяча».

Дети держат в одной руке мячи разного цвета, а за другую руку держат родителей. По залу разложены обручи разных цветов. Под музыку игроки бегают по залу врассыпную. По окончании музыки дети и взрослые должны найти обруч того же цвета, что и мяч, и встать вокруг него (3 раза) .

Складывают мячи в корзины.

4. Подвижная игра «Ручеёк»

Воспитатель пускает мяч катиться по полу, каждый из игроков должен успеть встать перед мячом так, чтобы он прокатился между ногами или перепрыгнуть через него. (3 раза.)

Заключительная часть

Воспитатель:

В нашем путешествии счастливый конец – помирились весёлые мячики, снова стали жить дружно и больше не ссорятся.

А у меня для вас подарки есть, отгадайте загадку и узнаете что это:

Круглый, гладкий, как арбуз…

Цвет – любой, на разный вкус.

Коль отпустишь с поводка,

Улетит за облака.

Правильно, такие же разноцветные и круглые, как мячики - шарики. Ловите их! Радуйтесь и веселитесь!

Звучит веселая музыка. Дети получают в подарок воздушные шары, родители - памятки по организации подвижных игр в домашних условиях.

Воспитатель:

На этом наше путешествие в страну «Весёлых мячиков» завершилось. Пора возвращаться в детский сад, занимаем места в вагонах нашего поезда вместе с родителями. ПОЕХАЛИ!

Дети и взрослые паровозиком за воспитателем под весёлую музыку выходят из зала и
0/5000
Источник: -
Цель: -
Результаты (украинский) 1: [копия]
Скопировано!
Анотація ВУЗЛІВ на фізичної культури, у середній групіМета:Формування гармонійного відносини між батьками та дітьми; звикання їх до здорового способу життя.Завдання:• створення дітей і батьків позитивні емоції від спільної діяльності;• просування здорового способу життя, залучення сімей в фізичної культури та спорту;• познайомити батьків з організацією Мотор діяльність дітей в DOW;• розвивати у дітей і дорослих, витривалість, м'язової сили, спритності;• практиці дітей виконання рухів з м'ячем: м'яч відмов на підлозі, кинути і зловити його, котити м'яч на обмежену ділянку;• навчити, кидаючи м'яч з двома руками з грудей, prokatyvaniû м'яч.Матеріали та обладнання:• запрошення до країни "Fun кульок;• кулі для кількості дітей.• ДУГИ, жим лежачи; Журнал.Проведена Попередня робота.• оголошення про дату подію батьки.Хід подій:Вступ:Дітей у групі приходить листщо це запрошення країни "куль Fun.Викладач: в країні "Веселий" кулі, ми йдемо на весело поїзд. Зайняти досить місць ми йдемо.Дітей у віці ", введіть" train Music Hall.Педагог:Трейлери, причепиНа рейки гул.В «З Різдвом куль»Компанія хлопці!Ну, ось тут підходимо. Тихіше! Я чую, що двері як і раніше їде потяг. Наша була невеликою, але це здорово! Подивіться хлопці, це ваші батьки.Батьки поїзд "введіть" під веселу музику.Батьки встають поблизу дітей.Педагог:Здається, всі прийшли країни "з Різдвом куль", а потім ви можете продовжити нашу подорож.Ходьба з нормальними темпами в 2 колонки (6 секунд).Ходіння по кінчика пальців, руки за голову (6 секунд).Ходьба нормальному темпі (6 секунд).Ходьба на підборах, руки на зону (6 секунд).Ходьба нормальному темпі (6 секунд).Стрибки на двох ногах з прогресу (8-10 секунд).Повільний біг (1 хвилини).Дихальні вправи в русі: подих — руки вгору; видихніть руками вниз (4 - 6 разів).Основна частинаПедагог розповідає дітям і батькам вони складаються казка:"Одного разу в плетеними кошику будинку великі кулі і маленькі кульки. Вони були quarrelling один з одним, хто краще вище стрибків, в рулонах, які носять яскравіше. Найбільший м'яч червоний колір з зірочками, zavažničal і сказав, що він краще, ніж хто-небудь. Один менше синій з жовтими смугами, сказав, що може стрибати very високий. І зелений, маленький і спритний м'яч хвалився: "Я до сих пір і швидко, що навіть ukačus′ дітей наздогнати мене!" стверджували, що вони були сперечатися і dosporilis′, перш ніж цьому кошику скасовано. Кулі впав з кошиком і ukatilis′. Вони лежать поодинці і думати: "Якщо хлопці допомогли нам назад в наш будинок, ми б примирився і почали жити разом.Те, що naughty, Сальвадора Далі flamboyant конічні і зміцнення цих куль! Давайте подивимося, що вони можуть зробити.Дітей взяти кулі і стояти пар з батьками,шахівниці того, спрямованими один до одного.Загального оздоровчого занять вправи з м'ячемБатьки виконувати вправи разом з дітьми, наглядати за правильним виконанням, щоб допомогти їм.1. "м'яч"Початкове положення: ноги плеча ширині плечей, м'ячем в руках з дитиною і батьками внизу; 1, 3-м'яч, 2 до 4-повернення до і. п. (5 разів)2. "ви мене, я впевнений, що ви"Початкове положення: ноги плеча ширині плечей, м'ячем в руках з дитиною і батьками внизу; 1, 3-дитина тисне м'яч до грудей; 2, 4-дорослих штовхає м'яч до грудей. (5 разів)3. "вгору, вниз"Початкове положення: ноги плеча ширині плечей, м'ячем в руках з дитиною і батьками перед груди; 1, 3-нахиліться вперед торкатися м'яча. 2-4, повернеться у вихідне положення. (5 разів)4. «Prokati м'яч»Положення: сидячи на підлозі, ноги розсунуті, з'єднані ноги; Обидві руки, щоб відбити м'яч один одному. (5 разів)5. «»Початкове положення: м'яч покласти на підлогу між дитиною і батьками; ноги разом, руки на зони. 8-10 підстрибуючи на місці, чергуються з ходьбі. (4 рази)Основний рух(батьки виконувати разом з дітьми).1. кидаючи м'яч один одному і зловити його з обома руками (10 - 15 разів).2. гра точного висіву «прокатки м'яч уздовж треку.Прокатки м'яч з двома руками за гімнастична на колоді.Ходьба нормальному темпі (6 секунд).3. гра точного висіву «Знайди м'яч"будинок.Діти тримають в один М'ячі гандбольні різних кольорів, так і для його з іншого боку тримав батьків. Обручі мають різний колір. Плеєри бігати по кімнаті безсистемно. Наприкінці музики діти і дорослі повинні знайти обруча того ж кольору, як м'яч і обійти це (3 рази).Покласти кульки в кошики.4. мобільні ігри» Брук "Вчитель давайте м'яч котитися по підлозі, один з гравців має бути час стояти перед м'яч, так що він пішов між ніг або стрибок над ним. (3 рази)Заключна частина наПедагог:Наша подорож на щасливі закінчення помирився підбадьорливого кулі, знову стали жити разом і більше не боротися.І я вам подарунків є, вгадати загадка і з'ясувати, що це таке:Раунді, гладкий, як кавун.Будь-який колір, для різних смак.Коля будете нехай ідуть на повідкуЛітати над хмарами.Правильно, одного кольору і круглий, як кулі, кулі. Зловити їх! Радійте і отримуйте задоволення!Веселий звуки музики. Діти отримують дар кулі, батьки пам'ятку за організацію на головну відкритий ігри.Педагог:На нашому шляху до землі "Fun куль, що закінчився. Час повернутися в дитячому садку, відбудеться в автомобілях наш потяг, разом з батьками. Пішли!Дітей та дорослих поїзд для репетитор під весело музику виходячи із залу та
переводится, пожалуйста, подождите..
Результаты (украинский) 2:[копия]
Скопировано!
Конспект НСД з фізичної культури в середній групі Мета: Формувати гармонійні відносини між дітьми і батьками; прилучення їх до здорового способу життя. Завдання: • створення у дітей і батьків позитивних емоцій від спільного заходу; • пропаганда здорового способу життя, залучення сім'ї до фізкультури і спорту; • познайомити батьків з організацією рухової діяльності дітей в ДОУ; • розвивати у дітей і дорослих витривалість, м'язову силу, спритність; • тренувати дітей у виконанні рухів з м'ячем: відбивати м'яч об підлогу, підкидати і ловити його, прокатувати м'яч по обмеженій площі; • вчити метання м'яча двома руками від грудей, прокочуванні м'яча. Матеріал та обладнання: • лист із запрошенням в країну «Веселих м'ячиків»; • м'ячі за кількістю дітей; • дуга, лава; колоду. Попередня робота. • оголошення батькам дату проведення заходу. Хід заходу: Вступна частина: Дітям у групу приходить лист, в якому, знаходиться запрошення в країну «Веселих м'ячиків». Вихователь: У країну «Веселих м'ячиків» ми вирушимо на веселому поїзді. Займайте швидше місця, ми вирушаємо. Діти під музику паровозиком «в'їжджають» у зал. Вихователь: Вагончики, вагончики По рейках торохтять. Везуть в країну «веселих м'ячиків» Компанію хлопців! Ну, ось ми і приїхали. Тихіше! Я чую, за дверима ще їде поїзд. Наш був маленький, а цей - великий! Дивіться, хлопці, це ж ваші батьки. Батьки паровозиком «в'їжджають» під веселу музику. Батьки стають поруч з дітьми. Вихователь: Здається, всі приїхали в країну «Веселих м'ячиків», значить, можна продовжити нашу подорож. Ходьба звичайним кроком в 2 колони (6 секунд). Ходьба на носках, руки за голову (6 секунд). Ходьба звичайним кроком (6 секунд). Ходьба на п'ятах, руки на поясі (6 секунд). Ходьба звичайним кроком (6 секунд). Стрибки на двох ногах з просуванням вперед (8-10 секунд). Повільний біг (1 хвилина). Дихальні вправи в русі: вдих - руки вгору; видих - руки вниз (4-6 разів). Основна частина Вихователь розповідає дітям і батькам написану ним казку: «Жили-були у плетеному кошику-будиночку великі м'ячі та маленькі м'ячики. Засперечалися вони, хто з них краще, хто вище стрибає, далі котиться, у кого одяг яскравіше. Найбільший м'яч, червоного кольору із зірочками, запишався і сказав, що він краще за всіх. Той, поменше, синього кольору з жовтими смужками, заявив, що може дуже високо стрибнути. А зелений, маленький і спритний м'ячик похвалився: «Я так далеко і швидко укачусь, що навіть діти мене не доженуть! »Сперечалися вони, сперечалися і доспорілісь до того, що кошик перекинулася. Посипалися м'ячі з кошика і покотив хто куди. Лежать вони поодинці і думають: «Якби хлопці допомогли нам повернутися в наш будиночок, ми б помирилися і стали жити дружно». Які ж неслухняні, задиркуваті й хвалькуваті ці м'ячі! Давайте подивимося, що вони вміють робити. Діти беруть м'ячі і встають парам з батьками, обличчям один до одного, в шаховому порядку. Загальнорозвиваючі вправи з м'ячем Батьки виконують вправи разом з дітьми, стежать за правильністю виконання, надають їм допомогу. 1. «М'яч вгору» Початкове положення: ноги на ширині плечей, м'яч в руках дитини і батька внизу; 1, 3 - м'яч підняти вгору, 2, 4 - повернутися в і. п. (5 разів.) 2. «Ти мені, я тобі» Початкове положення: ноги на ширині плечей, м'яч в руках дитини і батька внизу; 1, 3 - дитина притискає м'яч до грудей; 2, 4 - дорослий притискає м'яч до грудей. (5 разів.) 3. «Вгору, вниз» Початкове положення: ноги на ширині плечей, м'ячик у руках дитини і батька перед грудьми; 1, 3 нахил вперед торкнутися м'ячиком підлоги; 2, 4 повернуться у вихідне положення. (5 разів.) 4. «Покатай м'яч» Початкове положення: сидячи на підлозі, ноги розсунуті, ступні ніг з'єднані; обома руками відштовхувати м'яч один одному. (5 разів.) 5. «Стрибки» Початкове положення: м'яч покласти на підлогу між дитиною і батьком; ноги разом, руки на поясі. 8-10 підскакувань на місці, чергування з ходьбою. (4 рази.) Основні рухи (батьки виконують разом з дітьми). 1. Кидання м'яча один одному і ловля його двома руками (10-15 разів). 2. Ігрова вправа «Прокатування м'яча по доріжці». Прокатування м'яча двома руками по гімнастичній лавці, по колоді. Ходьба звичайним кроком (6 секунд). 3. Ігрова вправа «Знайди будиночок для м'яча». Діти тримають в одній руці м'ячі різного кольору, а за іншу руку тримають батьків. По залу розкладені обручі різних кольорів. Під музику гравці бігають по залу врозтіч. По закінченні музики діти і дорослі повинні знайти обруч того ж кольору, що і м'яч, і встати навколо нього (3 рази). Складають м'ячі в кошики. 4. Рухлива гра «Струмочок» Вихователь пускає м'яч котитися по підлозі, кожен з гравців повинен встигнути встати перед м'ячем так, щоб він прокотився між ногами або перестрибнути через нього. (3 рази.) Заключна частина Вихователь: У нашій подорожі щасливий кінець - помирилися веселі м'ячики, знову стали жити дружно і більше не сваряться. А у мене для вас подарунки є, відгадайте загадку і дізнаєтеся що це: Круглий, гладкий, як кавун ... Колір - будь-який, на різний смак. Коль відпустиш з повідця, відлітаючи за хмари. Правильно, такі ж різнокольорові і круглі, як м'ячики - кульки. Ловіть їх! Радійте і веселіться! Звучить весела музика. Діти отримують в подарунок повітряні кулі, батьки - пам'ятки щодо організації рухливих ігор в домашніх умовах. Вихователь: На цьому наша подорож в країну «Веселих м'ячиків» завершилося. Пора повертатися в дитячий сад, займаємо місця у вагонах нашого поїзда разом з батьками. ПОЇХАЛИ! Діти і дорослі паровозиком за вихователем під веселу музику виходять із залу і

































































































































































переводится, пожалуйста, подождите..
Результаты (украинский) 3:[копия]
Скопировано!
Аудиторія заповнений гострі лінійних про фізичну культуру в середній групі

завдання:Господа Бога, щоб побудувати гармонійні відносини між дітьми і батьками; виховувати їх до здорового способу життя.Господь завдання:

РОЗБУДОВИ спроможності дітей та їх батьків позитивні емоції від спільної діяльності;Господь - пропаганди здорового способу життя, сім'ї виховувати вагітних жінок та спорту;

З метою ознайомлення з батьками дітей у силовій установці діяльності Dow;Господь - розвивати спроможність дитячий та дорослий витривалість, м'язовий силу, спритність;Господь - упражнять дітей у виконанні рухів з м'ячем: відбити м'яч на підлогу,Підкидати і привертає увагу, прокатывать м'яч на обмеженій зоні;Господь - навчити Int. .. М'яч з обома руками від грудей, прокатыванию м'яч.Господь матеріалів і устаткування:Господь - лист-запрошення до країни 'Веселі мініатюризації' ;

М'ячі в кількості дітей;Господь - АР Крим, лави; журнал.Господь підготовчі роботи.Господь - оголошення дати проведення батьків діяльності.Господь виконати діяльності:Господь введення:Господь дітей в групі приходить листа, господи, у якомуЦе запрошення до країни 'Веселі прискорюють мініатюризацію" .Господь вихователь: в країні 'Веселі прискорюють мініатюризацію" ми відійти на веселий поїзд. Запозичень на місце якомога швидше, ми відійти.Господь дітей під музику паровозиком 'позичити' в кімнату.

Вихователь:Господь завжди, завжди

на рейки тарахтят.Господь меніска в країні 'веселі мініатюризації"Господь компанія хлопців!господи, ось ми тут. Тихіші! Я не можу не чути вас, двері, як і раніше подорожі з поїзда. Це була невелика, і це здорово! Дивіться,Хлопці, це ж ваші батьки.Господь батьків паровозиком 'позичити' під веселі музики.Господь батькам загрожує поруч з дітьми.Господь Бог любить:здається, всі прийшли до країни 'Веселі м'ячі', означає,Можна продовжувати нашу мандрівку.Господь ходити в звичайний крок у 2 колонках (6 секунд) .Господь ходьба на м'ячі з ваших ніг, руками за голову (6 секунд) .Господь ходьби звичайного крок (6 секунд) .Господь ходив на укладання, руки на талії (6 секунд) .

Гуляючи в нормальних крок (6 секунд) .Господь стрибає по двох ніг, з прогресу (8-10 секунд) .Господь повільне прошу (1 хвилини) .Господь дихальні вправи в русі: натхнення - руки; дихання тест - руки вниз (4-6 рази) .основна частина Господь більш багатозадачності продуктивність

Вихователь говорить дітей та батьків судити їх казка:Господа "жили-були в плетеними кошику-вілла великі кульки і маленькі м'ячі. Вони Заспорили, які з них краще, що мають вищу стрибками, подальше булочки,Одягу виглядати поярче. Найбільший м'яч, червоний зірочок, заважничал і сказав, що він кращий. Чим менше, синій з жовтими смугами, він сказав, що може бути дуже високому стрибку. Зелений,Це невелика і Вінстон відвернувся від м'яча куражилися: 'Я так далеко і швидко укачусь, що навіть діти - це мене не покращують телезображення! ' Одна смачніша за іншу приходять вони стверджували, що кошик були і доспорились до сліз. Всі м'ячі від сміття і укатились, де.Вони самотні, і думаю: 'Якщо хлопці допомогла нам повернутися до наша подати, то в нас би не було узгоджено і жити дружно" .Господь які неслухняні ліній, задиристые і boastful зауваження ці м'ячі! Давайте розглянемо, що вони знають, як це зробити.

Дітей - м'ячі і зіткнувся з пар з батьками, Господь обличчя один до одного, в шаховому порядку манері.Господь Общеразвивающие вправ з м'ячем

батьків виконувати вправи, разом з дітьми, моніторинг,Їм допомогти.Господа 1. "М'яч до Господа відпочинку позицію: підставка з ніг ширину плечей і м'яч в руки дітей і батьків у нижній частині; 1, 3 - м'яч, 2, 4 - повернутися. (5 Рази. Господь )2. 'Ти мене, то молю тебе, Господи головна положення:З ваших ніг ширину плечей і м'яч в руки дитиною і батьком у нижній частині; 1, 3 - дитина пресів м'яч на груди; 2, 4 - інтим пресів м'яч на груди. (5 Рази. Господь )3. "Вгору", "Вниз""Господь стартові позиції: підставка з ваших ніг ширину плечей,М'яч у руки дитини і батьків до грудного вигодовування; 1, 3- нахиліть вперед на дотик м'яч секс; 2, 4- повернеться до початкового положення. (5 Рази. Господь )4. 'Прокати м'яча"Господь вихідне положення: сядьте на підлогу, ноги, ноги під'єднано.Обома руками забруднювалась м'яч один одного. (5 Рази. Господь )5. "Підводне плавання"Господь первісне положення: м'яч до зупинки на підлогу між дитиною і батьком; ноги разом, руки на вашій талії. 8-10 Подпрыгивании на місці, інша назва таких томів - з поспішати. (4 Рази. )

Основні рухи

(батьки, разом з дітьми) .Господа 1. Обливання один одного м'яча і виштовхне з двома руками (10-15 разів) .Господа 2. Конкурентні дрель "Прокатывание м'яч на правильному шляху" .

Прокатывание м'яч з обома руками і терпіння, кім Canon, матрац було встановлено випуклою стороною.Господь ходьби звичайного крок (6 секунд) .Господа 3. Конкурентні дрель "знайти-ложа преси на м'яч" .Господь дітей зберігається в одній руці кульки різних квітів,З іншого холдинг батьків. "Збіг є розкладеною прокатні побралася не різних кольорів. На музичні програвачі запущено виконати pell-mell з конкурсів. Після того, як музика дітей та дорослих повинні знайти роботу фриз, того ж кольору, що м'яч,А от стояти біля (3 рази) .Господь дав м'ячі в кошик 4 Бог". Перехід на гру 'чорний балахон"Господь любить м'яч не дозвольте рулет на підлогу, кожен з гравців команди повинні бути трепетне стояти до м'яча,Так що прокатился між ніг або стрибок через неї. (3.) проведення в Україні фінальної частини Господь

вихователь:Господа нашого туристичного щасливий кінець - примирився весело м'ячі,Знову ж таки доведеться жити дружно і більше не хоче сваритися.Господа і я подарунки для вас, ви можете здогадатися, що головоломку і дізнатися про те, що ця:Господь круглим, гладким, а також кавуна ... Господь кольору - будь-які, на будь-який смак.Господь Коля Goshen руку, який бачив, як він також Господь око бачимо його повинен хмарних.

Правильно, той же різнокольорових і круглий, а також м'ячів - м'ячі. Наздогнати їх! Насолоджуйтеся і весело!Господь звучить веселу музику. Діти отримають в подарунок повітряними кульками,Батьки - листівку про мобільних ігрових пристроїв в оселі.Господь Бог любить:Господа у цьому наша подорож до країни 'Веселі м'ячі' було завершено. Настав час повернутися в дитячий сад,Ми маємо місце у вагони потяг, разом з батьками. Старт дітей та дорослих паровозиком Господь куратором для веселі музики з кімнати і
переводится, пожалуйста, подождите..
 
Другие языки
Поддержка инструмент перевода: Клингонский (pIqaD), Определить язык, азербайджанский, албанский, амхарский, английский, арабский, армянский, африкаанс, баскский, белорусский, бенгальский, бирманский, болгарский, боснийский, валлийский, венгерский, вьетнамский, гавайский, галисийский, греческий, грузинский, гуджарати, датский, зулу, иврит, игбо, идиш, индонезийский, ирландский, исландский, испанский, итальянский, йоруба, казахский, каннада, каталанский, киргизский, китайский, китайский традиционный, корейский, корсиканский, креольский (Гаити), курманджи, кхмерский, кхоса, лаосский, латинский, латышский, литовский, люксембургский, македонский, малагасийский, малайский, малаялам, мальтийский, маори, маратхи, монгольский, немецкий, непальский, нидерландский, норвежский, ория, панджаби, персидский, польский, португальский, пушту, руанда, румынский, русский, самоанский, себуанский, сербский, сесото, сингальский, синдхи, словацкий, словенский, сомалийский, суахили, суданский, таджикский, тайский, тамильский, татарский, телугу, турецкий, туркменский, узбекский, уйгурский, украинский, урду, филиппинский, финский, французский, фризский, хауса, хинди, хмонг, хорватский, чева, чешский, шведский, шона, шотландский (гэльский), эсперанто, эстонский, яванский, японский, Язык перевода.

Copyright ©2024 I Love Translation. All reserved.

E-mail: